Co u nas? Praca wre i nie nadążamy nawet publikować jej efektów J Przedstawiamy jeden z ciekawszych projektów w ostatnich miesiącach. Mieszkanie o powierzchni ok. 90mkw we Wrocławskim Śródmieściu. Przestrzenny salon, z którego okien rozpościera się piękny widok na naszą starówkę, powstał z polaczenia 2 pomieszczeń mniejszego salonu i jednej z przylegających sypialni. Dzięki temu udało się spełnić marzenia klientki o dużej funkcjonalnej kuchni z wyspą, dodatkowo zmieściła się wielka rodzinna sofa oraz pokaźny stół, który po rozłożeniu ugości całą rodzinę. Mamy też sporą ilość szaf  i miejsc do przechowywania, co również było dla naszej klientki ważnym wymaganiem.

Materiały na jakich opracowany jest projekt są najwyższej jakości: fornirowane i lakierowane meble, blaty z konglomeratu, zjawiskowe tapety od WonderWall  no i nasze ukochane sofy od Befame <3

W sypialni głównej udało się całkiem nieźle wkomponować istniejące meble klientki   i nie ukrywamy że tapeta WonrderWall nam tu sporo pomogła ;)

Całość projektu utrzymana jest w lekkiej, eleganckiej estetyce, bazowaliśmy na modnym zestawieniu kolorystycznym jasnej szarości, ciepłego drewna oraz granatu.

 

domsfera-4.jpgdomsfera-14.jpgdomsfera-1.jpgdomsfera-6.jpgdomsfera-2.jpgdomsfera-9.jpgdomsfera-11.jpgdomsfera-10.jpgdomsfera-16.jpgdomsfera-8.jpgdomsfera-3.jpgdomsfera-5.jpgdomsfera-7.jpg


AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website

© 2013-2014 DOMSFERA - Projekty i wykończenia wnętrz. Polityka prywatności. Realizacja: Agencja reklamowa 3motion