Drodzy klienci, dla waszego komfortu i zdrowia wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa :

 

  1. POZNAJ NAS ZDALNIE

Masz mieszkanie do wykończenia i chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Napisz do nas, prześlij rzut mieszkania na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my odeślemy Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.  Zaproponujemy Ci niezobowiązujące spotkanie informacyjne online poprzez Skype, messenger czy Zoom, będziesz mógł w szybki sposób uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i zdecydować, czy to z nami chcesz współpracować. Umowę też podpiszesz zdalnie - wymienimy się skanami podpisanych dokumentów.

 

  1. ZAPROJEKTUJEMY ONLINE

Nasz projektant dokona inwentaryzacji mieszkania bez Twojego udziału, Klucze możesz przekazać nam kurierem, lub też w inny bezpieczny umówiony wcześniej sposób. Jeśli nie masz kluczy, skontaktuj nas z Developerem, zajmiemy się resztą.

Spotkania projektowe odbędą sie zdalnie. Wcześniej prześlemy Ci instrukcje jak sie do nich przygotować, nad czy zastanowić. Połączymy się poprzez Skype lub Zoom aby omówić wszelkie zagadnienia,  na każdym kolejnym spotkaniu będziesz mieć podgląd na monitor projektanta. Kolejne etapy projektu oraz linki do produktów będą po każdym spotkaniu wysłane Ci drogą mailową.

 

  1. ZOBACZ PRÓBKI BEZPIECZNIE

Chcesz obejrzeć  i dotknąć próbek materiałów na jakich pracujemy?  Te, które mamy w pracowni, pokażemy Ci w sposób bezpieczny. Nasza pracownia zostanie zdezynfekowana przed Twoją wizytą, możesz też być pewny, że nie było w niej innego klienta w ciągu 2 dni przed Tobą.  W pracowni będziesz sam wraz z jedną osobą z naszej firmy (ubraną w maseczkę i rękawiczki).  Ciebie również prosimy o ubranie maseczki oraz umycie rąk tuż po wejściu do naszej pracowni.

 

  1. NIE MARTW SIĘ O DOSTAWY I ROZŁADUNEK

Nie, nie musisz chodzić po salonach łazienkowych i zamawiać materiałów, zrobimy to za Ciebie. Wybrane w procesie projektowym materiały wykończeniowe zakupimy, zorganizujemy transport i wniesiemy do mieszkania. Ty zostań w domu.

 

  1. POSTĘP PRAC NA BUDOWIE - OCEŃ BEZ RYZYKA

Chcesz wejść na budowę podczas trwania prac wykończeniowych aby sprawdzić postęp?  Możesz to zrobić wieczorami lub w niedziele - wtedy, kiedy nie ma tam już naszych pracowników. Proszę, zachowaj środki ostrożności  - noś maseczkę i rękawiczki.  Jeśli nie chcesz narażać się na ryzyko - poproś  o zdjęcia z budowy, zrobimy je i wyślemy mailem.

 

  1. ODBIERZ WYKOŃCZONE MIESZKANIE ONLINE

Odbierz mieszkanie po zakończeniu naszych prac w sposób bezpieczny. Przygotujemy je na Twoją wizytę, zdezynfekujemy klamki włączniki świateł, blaty i krany a podczas odbioru będziesz w mieszkaniu sam.  Następnie przekażesz nam mailowo lub telefonicznie swoje ewentualne uwagi.

Jeśli wolisz zostać w domu - wyślemy Ci zdjęcia mieszkania po zakończeniu naszych prac i będziesz miał możliwość odebrać je zdalnie.

 

  1. KUCHNIA ZROBI SIĘ SAMA

Tak, w tym też możemy pomóc. Współpracujący z nami stolarze mogą wykonać meble kuchenne dla Ciebie i nie musisz  być wówczas zaangażowany w te prace. Możesz też poprzez współpracującą z nami  firmę zamówić AGD do swojego mieszkania . Montaż mebli i AGD  odbędzie sie bez Twojego udziału.

 

  1. ZAUFAJ NAM

 Zleć nam wykończenie swojego mieszkania  i bądź pewny, że minimalizujesz ryzyko zarażenia sie do absolutnego minimum. Jesteśmy lokalną wrocławską firmą i większość opisanych powyżej procedur praktykujemy już od 7 lat! Przećwiczyliśmy je na naszych zagranicznych klientach, którzy niejednokrotnie po praz pierwszy widzieli swoje mieszkania dopiero po tym jak je wykończyliśmy.