Domsfera.pl – odbiór techniczny domu we Wrocławiu

Zachęcamy do skorzystania z jednej z naszych usług, jaką jest odbiór techniczny dom we Wrocławiu. Odbiór techniczny to sprawdzenie stanu technicznego budynku. Dla kupujących nieruchomość jest to sprawdzenie stanu faktycznego nieruchomości przed podpisaniem ostatecznej mowy o przeniesieniu własności. Odbiór to obowiązek i zostało to ujęte w ustawie deweloperskiej. Na deweloperze ciąży prawny obowiązek przeprowadzenia odbioru technicznego z udziałem klientów. Odbiór techniczny polega na dokładnym sprawdzeniu i zweryfikowaniu czy dom został zbudowany zgodnie z normami budowlanymi, projektem i czy spełnia standardy wykończeniowe. Dokumentem potwierdzającym odbiór techniczny jest sporządzony protokół. W protokole wymienione są wszelkie usterki, które deweloper musi usunąć. Na odniesienie się do treści protokołu deweloper ma 14 dni, a na naprawdę chybień do 30 dni. Umawiając się z deweloperem na odbiór techniczny domu, warto sięgnąć po doświadczoną i fachową pomoc. Proponujemy Ci skorzystanie z naszych usług odbiorów technicznych domów we Wrocławiu i okolicach. Mamy wieloletnie doświadczenie, najwyższej jakości sprzęt i atrakcyjne ceny.

Odbiór techniczny domu (Wrocław) – dlaczego warto?

Odbiór techniczny domu jest o wiele bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Należy dokładnie zlustrować elewacje budynku i zagospodarowanie terenu. Naprawa tych części jest kosztowna i czasochłonna dlatego weryfikacja ich stanu jest kluczowa przed podpisaniem umowy.

Decydując się na nasze usługi, wybierasz wysokiej jakości usługi. Przede wszystkim sprawdzimy, czy Twoja nieruchomość spełnia normy budowlane zgodne z aktami prawnymi obowiązującymi w Polsce.

Odbiór techniczny domu – Wrocław – co sprawdzimy?

Zajmiemy się sprawdzeniem standardu wykończenia nieruchomości. Sprawdzimy nie tylko czy w Twoim domu i terenie zewnętrznym są wszystkie elementy techniczne, ale również, jakiej są jakości. Sprawdzimy każdy element domu pod kątem obecności usterek, które w niedługim czasie mogłyby powodować kosztowny remont. Często powierzchnia nieruchomości może się różnić od tej, która jest w umowie i projekcie. Może to dotyczyć elementów, na które w pierwszym momencie nie zwrócisz uwagi jak miejsce postojowe, garaż, taras czy piwnica. My o tych częściach domu nie zapomnimy i sprawdzimy wszystko bardzo dokładnie. Sprawdzimy, czy instalacja elektryczna, wentylacja i inne są rozprowadzone zgodnie z projektem. Za pomocą naszego sprzęt sprawdzimy możliwe zawilgocenia, szczelność okien i możliwe ogniska korozyjne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontakt. Odbiór techniczny domu we Wrocławiu jest usługą, której potrzebujesz.

 

Zapraszamy do kontaktu po odbiór techniczny  zapraszamy do  Domsfera tel. 691892816