Jesteśmy dumni mogąc przedstawić jedną z naszych bieżących realizacji. Mamy przyjemność pracować nad tą inwestycją w najszerszym oferowanym przez nas zakresie - włącznie z zamówieniem i montażem mebli w imieniu inwestora. Krótki termin na przygotowanie projektu, zamówienie materiałów oraz prace wykonawcze i organizację dostaw mebli był dla nas wyzwaniem i wymagał przemyślanego zsynchronizowania każdego naszego kroku.

Mieszkanie o pow. 46mkw zostało nam powierzone na początku sierpnia br. Mieliśmy nieco ponad 2 miesiące na zaprojektowanie go w całości oraz przyprowadzenie prac wykonawczych. Użytkownikiem mieszkania ma być młoda studentka architektury, której wymagania estetyczne były od początku jasno sprecyzowane. Zgodnie z umową mieszkanie ma zostać oddane do użytku w połowie października.

W ciągu 2 tygodni udało nam się z powodzeniem przygotować wizualizacje wszystkich pomieszczeń, kolejne 2 tygodnie zajęło przygotowywanie rysunków wykonawczych, aby nasze ekipy budowlane mogły wejść na budowę na początku września. Obecnie kończymy prace wewnątrz mieszkania, zaczynamy odbierać dostawy mebli. Okazało się że jesteśmy szybsi niż producenci sofy czy mebli kuchennych i nasza klientka będzie jeszcze musiała poczekać na te elementy do końca miesiąca.

Poniżej zamieszczamy wizualizacje wnętrza, a na początku listopada obiecujemy zamieścić zdjęcia z sesji fotograficznej.

3 kopia

2 kopia

4 kopia

7 kopia

1 kopia