domsferaobrazJesteśmy zespołem specjalistów, który zajmie się zaprojektowaniem i wykończeniem Twojego mieszkania lub domu od stanu deweloperskiego do stanu pod klucz.

Zapewnimy Ci obsługę kompleksową - począwszy od opieki architekta wnętrz a kończąc na wykonaniu projektu przez doświadczone ekipy budowlane, których prace są stale nadzorowane przez kierownika projektu.

DOMSFERA powstała jako odpowiedź na potrzeby klientów firm ESSA Architektura oraz LUXSFERA. Obie te firmy działają na polskim rynku od 2009r. a współpracę ze sobą rozpoczęły w 2011r.


DLACZEGO DOMSFERA?

Jesteśmy fachowcami dla których wnętrza są pasją, zajmujemy się projektowaniem i wykończeniami wnętrz od wielu lat, nasze doświadczenie zdobywaliśmy na rynku polskim i zagranicznym. Potrafimy znaleźć równowagę pomiędzy pięknem aranżacji, funkcjonalnością przestrzeni oraz kosztem wykonania wnętrza.

Powierzając nam swoją nieruchomość, oszczędzasz swój czas, nie musisz szukać odpowiednich fachowców, oglądać setek stron internetowych z najróżniejszymi produktami, zyskujesz pewność że wnętrze będzie estetyczne i spójne a przede wszystkim wiesz już od samego początku ile będzie Cię kosztować cała inwestycja i jak długo będzie trwała. Na nasze usługi otrzymujesz gwarancję ceny i jakości.

DLA KOGO DOMSFERA?

Kupiłeś mieszkanie? Kończysz budowę domu? A może planujesz remont? Jeśli tak - trafiłeś pod dobry adres. Jeszcze daleko od stanu developerskiego do przeprowadzki. Nie musisz jednak brać kilkumiesięcznego urlopu, aby wszystko zorganizować - my zrobimy to za Ciebie. Wystarczy nam kilka spotkań z Tobą, o postępach prac będziesz informowany mailowo lub telefonicznie.


JAK DZIAŁAMY?

Zaprojektujemy i wykończymy Twoje mieszkanie lub dom. Dla Twojej wygody opracowaliśmy pakiety wykończeniowe na różnych poziomach cenowych, w których każdy inwestor - i ten z ograniczonym budżetem - i ten bardziej wymagający znajdzie odpowiednie materiały do swojego nowego lokum. Wybraliśmy materiały bardzo dobre jakościowo - współpracujemy z producentami znanych i lubianych marek. W każdym pakiecie znajdziesz starannie wyselekcjonowaną ofertę kafli, podłóg, drzwi, armatury, ceramiki sanitarnej i farb.